Jaké výhody získáte spoluprací s námi?

  • Profesionální služby a přístup

  • Flexibilita a kvalita samozřejmostí
  • Moderní a ekologický vozový park
  • On-line sledování pohybu vašich zakázek pomocí GPS

Doprava

Jestli nám něco opravdu jde, tak je to doprava zboží. A to jak vnitrostátní, tak mezinárodní. Dovézt vše v pořádku a včas je pro nás klíčové. A protože se nám to daří, tak se k nám naši klienti vracejí. Pokud tedy potřebujete dostat nějaký náklad kamkoliv v České republice nebo po celé Evropě, tak se na nás s důvěrou obraťte.

Věříme, že Vám můžeme nabídnout skvělé služby za velmi rozumné ceny.

Distribuce potravin ke koncovým zákazníkům po celé ČR

(Restaurace, Hotely, Farmy )

Dostat potraviny co nejrychleji a nejšetrněji od výrobců až ke koncovým zákazníkům? Pro nás žádný problém. Víme, jak moc je pro přepravu potravin důležité, aby se s nimi zacházelo přesně tak, jak potřebují. Aby jejich přeprava byla zajišťována takovými dopravními prostředky, které ideálně splňují to, co dané potraviny vyžadují. Správná teplota během přepravy, dostatek čerstvého vzduchu i šetrné zacházení – v tom všem máme jasno a přesně víme, jak se o budoucí hvězdy Vašich jídelních stolů postarat.

Spedice

Najít ten nejlepší způsob dopravy zboží? V tom opravdu vynikáme. Spedice je další z našich nabízených služeb. Umíme to zkrátka zařídit tak, aby všechno bylo doručeno včas a na správné místo, a navíc za co nejvýhodnějších ekonomických podmínek. Zkuste to s námi a nebudete litovat.

A díky monitorovacímu systému, který provozujeme, máme spoustu kontaktů na kvalitní partnery. A dokážeme zaručit dodávku zboží na čas včetně pojištění.

Export / import / Rozvoz zboží pod kontrolovanou teplotou

Zajišťujeme export/import zboží po celé EU a v rámci ČR.

Hmotnosti a objemy

Hmotnosti od 1 kg do 24 000kg
Objemy od 1 m3 do 120m3

Pojištění zásilek

Všechny zásilky jsou řádně pojištěny v souladu s mezinárodní úmluvou CMR.

Dokumenty ke stažení

Euro licence
Pojištění nákladu