• O nás
 • GPS sledování vozidel
  Monitoring
 • Mezinárodní doprava a spedice
  Logistika
 • Autoservis
  pneuservis
 • Kontakty
 • Potřebujete poradit
  s GPS sledováním
  vozidel?
  Vyřešíme Vám
  problémy s logistikou!
  Zanechte nám kontakt.
  Zavoláme Vám!

  ibr

  GPS sledování vozidel - Monitoring

  V České republice existuje mnoho nabídek na řešení monitoringu vozidel či online sledování gps od různých výrobců a provozovatelů. Tyto systémy se liší garantovanou spolehlivostí, použitým operačním softwarem, komfortem obsluhy, garantovanou kompatibilitou a samozřejmě i cenou. Za dobu naší působnosti na trhu jsme se setkali s mnoha velmi pěknými a technicky propracovanými monitorovacími jednotkami za lákavé ceny. Až následně však majitelé vozidel a techniky zjistili, že v praxi mohou využít jen omezený rozsah funkcí, neboť nejsou k dispozici nezbytné SW převodníky, nehledě na to, že v případě poruchy je servisní zásah nebo reklamace téměř neřešitelný úkol. Nabídka řešení webové aplikace k správě vozidel a techniky, kterou vám předložíme je založena na naší více než 6 leté spolupráci s dalšími silnými hráči na trhu. Je to především, společnost Princip a.s., která vyvíjí, vyrábí a dodává mobilní monitorovací jednotky pro osobní, nákladní a speciální vozidla. Je to prakticky srdce celého řešení, přizpůsobené podmínkám dopravy v Evropě, Ruské federaci a blízkém východě. 

  Dalším naším partnerem je společnost Hi-Software, která vyvíjí a provozuje portál webdispečink. Tento portál umožňuje téměř neomezený rozsah monitorování a správu vozidel či techniky co do počtu vozidel, jejich organizačního členění a zařazení, v souladu s požadavky klientů. Společnost SPED-IT je v tomto trojúhelníku poskytovatelem,
  prodejcem, servisní organizací zajišťující montáž a provozní podporu a samozřejmě záruční a pozáruční servis. Naši vysoce kvalifikovaní technici jsou připraveni zasáhnout u Vašeho vozidla či stroje kdekoliv v Evropě. Servis poskytujeme v Praze a Olomouci, v sídle společnosti a na pobočce. Převážně však jezdíme k našim zákazníkům servisními vozidly.
   
  Víme, že řada našich zkušeností a úspěchů z uplynulých let je přenositelná do obchodních aktivit našich klientů a toto naše specifické know-how jsme připraveni propojit s vaším úspěchem. 

  Sami dobře víme, že lepší je vše jedenkrát vidět, než o věcech 10x slyšet. Rádi vás proto o detailech naší nabídky a filozofii našeho přístupu k takto náročným řešením přesvědčíme osobně. 

  Váš tým SPED-IT

  Obchodní odděleníObchodní odděleníT: +420 257 223 909E: obchod©sped-it.cz

  SPED-IT s.r.o.
  K Sádkám 158, 159 00 Praha 5

  Tel.:   +420 257 223 909
             +420 725 441 442

  E-mail: sped-it@sped-it.cz

  Obchodní oddělení
  +420 257 223 909
  +420 606 101 001

  Servisní oddělení a technická podpora
  +420 257 223 909
  +420 774 555 159, +420 603 463 557